https://www.traditionrolex.com/23
ORTOPEDICKO PROTETICKÁ INDIVIDUÁLNÍ VÝROBA | Ortopedické vložky | Protézy, ortézy, parapodia, popáleninové masky - Metis s.r.o.
https://www.traditionrolex.com/23
PROTETIKA Metis s.r.o.
Hledej
Mám poukaz Nemám poukaz

ORTOPEDICKÉ VLOŽKY DIGI

Ortopedické vložky speciální vyráběné na základě digitálně snímaných tlakových hodnot na plosce nohy. Systém poskytuje vizualizaci a analýzu tlakových poměrů na plosce, zejména v oblastech přetížení nebo patologických změn statickou a dynamickou metodou.

Testy jsou prováděny na dlouhé nášlapné plošině (3.200 mm, aktivní část 1.200 mm, 4.800 senzorů) umožňující fyziologickou chůzi nezatíženou stresem při soustředění na krátkou nášlapnou plošinu. Tlakový obrazec pro konstrukci základního tvaru a reliéfu vložky je generován ze tří po sobě jdoucích nášlapů. To umožňuje získání vstupních dat s vysokou mírou přesnosti.

Ortopedickou vložku je dále možné korigovat podle předpisu lékaře a stavu plosek nohou. Konečná data jsou přenášena do řídícího počítače číslicově řízené frézky v níž je vložka přesně obrobena ze zvolené kombinace ortopedicko-protetických materiálů vhodných tuhostí a pokryta stélkou.

Chcete vědět více?
Kontaktujte nás na telefonu
224 811 168
Vyberte si kliniku, kterou chcete kontaktovat:     
 
METIS, s.r.o. - Protetika
Poliklinika Prosek
Nemocnice Bulovka
https://www.traditionrolex.com/23