https://www.traditionrolex.com/23
ORTOPEDICKO PROTETICKÁ INDIVIDUÁLNÍ VÝROBA | Trupové ortézy (plastové korzety) | Protézy, ortézy, parapodia, popáleninové masky - Metis s.r.o.
https://www.traditionrolex.com/23
PROTETIKA Metis s.r.o.
Hledej
Mám poukaz Nemám poukaz

Trupové ortézy

Trupové ortézy jsou ortopedicko protetické přístroje aplikované zevně, které mají za úkol funkčně ovlivnit statické poruchy, nebo méně často anatomické deformity trupu, resp. páteře.

Pokud ovlivňující oblast hrudní a bederní páteře, hovoříme zpravidla o korzetech. Pokud je funkční rozsah pomůcky směrován na oblast krční páteře, mluvíme o nákrčnících. Jsou stavěny individuálně, podle doporučení ošetřujícího lékaře, ve shodě s léčebnými nároky a potřebami pacienta. Ve výrobě trupových ortéz využíváme nejrůznějších stavebních materiálů, podle fyzikálně chemických charakteristik, tak abychom jejich vhodným výběrem, docílili optimalizaci požadovaných funkčních vlastností vyrobeného přístroje. Veškeré materiály užívané k výrobě trupových ortéz jsou biologicky dobře snášené, v souladu s hygienickými nároky na minimalizaci případných příznaků kožního dráždění, zejména alergických reakcí.

Individuálně vyráběné trupové ortézy, jak pro dětský věk, tak pro dospělé, jsou zpravidla plně hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění. V některých případech je nezbytný souhlas revizního lékaře zdravotní pojišťovny.

Chcete vědět více?
Kontaktujte nás na telefonu
224 811 168
Vyberte si kliniku, kterou chcete kontaktovat:     
 
METIS, s.r.o. - Protetika
Poliklinika Prosek
Nemocnice Bulovka
https://www.traditionrolex.com/23